1995
1996
1997
1999
2001
2003
2004
2007
2008
2010
2012
2015
2016
2020
2021

Egoiste

Перший бутик нашої мережі, який існує до сьогодні. Спочатку він відкривався як комісійний магазин, де можна було придбати як чоловічий, так і жіночий одяг та аксесуари. На той час магазин передбачав наявність одягу у діловому та повсякденному стилі.

Futuris / Nike

Відкриття першого з 6 магазинів Futuris, де був представлений Nike. Цей магазин спортивних товарів згодом розширився до мережі зі спортивним одягом класу люкс. Згодом вони були продані, оскільки компанія вирішила зосередитися на товарах «люкс-сегменту».

Egoiste Donna

Відкриття концептуального жіночого магазину Egoiste, який представляв діловий одяг для бізнес-леді.

Egoiste Jeans

Самостійний новий Egoiste, в якому ми почали продавати повсякденний, але водночас люксовий одяг для бізнесменів-початківців.

La Banque

Відкриття магазину La Banque на вул. Катерининській 22, де вже були представлені не лише аксесуари, а й годинники. Основними брендами були Cartier, Montblanc, Jaeger LeCoultre, IWC, Dupont.

Soho

Відкриття магазину на вул. Катерининській 30. У той час поки Egoiste залишався виключно магазином чоловічого одягу, Soho почав наповнюватися брендами класу люкс, які втілювали в собі жіночність і незалежність. В Soho були представлені такі бренди як YSL, Miu Miu, Bottega Veneta, Prada Sport та інші.

Elysium

Відкриття молодого та енергійного магазину Elysium, який передавав моду початку 2000х в «люкс-сегменті».

Canali / Vendome

Відкриття монобутика Canali. Раніше Canali був представлений в Egoiste, а з 2007 року ми стали першими офіційними дистриб'юторами Canali в Україні.

Відкриття ювелірного бутика Vendome в самому центрі Одеси, де були представлені такі бренди як Chaumet, Boucheron, Roberto Coin та інші.

La Banque Renovation

Повна реконструкція та розширення бутика La Banque, а також об'єднання в єдиному місці ювелірних прикрас, годинників та аксесуарів класу люкс.

Egoiste Renovation

У 2010 році була проведена масштабна реконструкція та вдосконалення асортименту бренду. Відтоді Egoiste продає не лише костюми, які в той час мали великий попит, а й менш формальний одяг.

Sohorooms

Sohorooms не лише «мігрує» у свій (теперішній) простір, але й розширюється до трьох повноцінних напрямків: жіночий одяг, чоловічий одяг та взуття/аксесуари.

SOHOROOMS.UA

Наша компанія однією з перших на ринку починає продавати онлайн одяг «люкс-сегменту».

Elysium 2

Відкриття Elysium 2, де були представлені переважно другі лінії люксових брендів, орієнтованих на молодь нашого міста.

Face

28 березня 2020 року дебютував новий проєкт мережі SADKO – простір FACE. Це нова концепція предметів розкоші, зосередження найактуальніших брендів вуличного та модного одягу у самому серці історичної частини міста. FACE – це про нестандартне бачення моди, це дрібка бунтарства серед консерватизму та відчинене навстіж вікно у задушливому приміщенні. FACE – це нове обличчя мейнстрімної моди.

Sohorooms Renovation

Ребрендований простір Soho Rooms наново відкрився у квітні 2021 року з новою локацією, новими акцентами та концепцією відкритого простору. Повторне відкриття простору також ознаменувало додавання нових брендів і перегляд структури магазину для забезпечення можливості подальшого розміщення корнерів.

30 РОКІВ У БІЗНЕСІ

У 2022 році компанія Sadko Ukraine Trade Co. (м. Одеса, Україна) відзначила свої 30 років на ринку товарів класу люкс. Група здобула свою популярність, пропонуючи широкий асортимент товарів від одягу прет-а-порте до ювелірних виробів сегменту High jewelry. Компанія Sadko надає своїм клієнтам широкий спектр послуг, представляючи у своїх бутиках всесвітньо відомі високоякісні бренди (SohoRooms, Egoiste, Face, Canali, LaBanque та Sohorooms.ua).

УСЬОГО ПОНАД 80 СПІВРОБІТНИКІВ

Усього у компанії SADKO працює понад 80 співробітників. Як велика організація з вертикальною структурою управління, ми, як і раніше, послідовно прагнемо забезпечити індивідуальний підхід до кожного співробітника і надати їм безпечний простір для зростання і розвитку у відповідних вертикалях. Як компанія, в якій межі між творчістю та бізнесом зливаються та розмиваються, ми прагнемо підтримувати запал та амбіційність у нашому робочому середовищі, що сприяє залученню та залученості працівників. Компанія Sadko наділяє людей повноваженнями та відповідальністю за свою роботу, вибудовуючи довірчі відносини в колективі.

РОЗПОДІЛ ПРОДАЖІВ

Незважаючи на те, що головним напрямком нашої комерційної діяльності є жіночий одяг прет-а-порте та аксесуари, компанія Sadko залишається місцевим лідером дистриб’юторів чоловічого одягу та ювелірних виробів. La Banque – це єдиний бутик на півдні України, що спеціалізується на дистрибуції брендових ювелірних виробів та годинників із ексклюзивним простором в самісінькому центрі південної столиці, а бутики Egoiste та Canali є найвпізнаванішими брендами ділового та повсякденного чоловічого одягу в регіоні.

4 НОВІ ПРОЄКТИ

Крім того, компанія Sadko запустила кілька проєктів, як комерційних, так і некомерційних. Відкриваючи бізнес-бранчі в США, поглиблено досліджуючи власне виробництво та потрапляючи у світ благодійних фондів, ми переконані, що нам до снаги зміцнити існуючий фундамент компанії, що після завершення війни дозволить нам запустити новий етап розвитку.