Sohorooms Face Canali Egoiste La Banque Sohorooms Face Canali Egoiste La Banque Sohorooms Face Canali Egoiste La Banque Sohorooms Face Canali Egoiste La Banque

ВІД ПОЧАТКУ 90-Х ДО НОВОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ

Компанія Sadko Ukraine Trade Co. працює на ринку модного одягу та товарів класу люкс вже 30 років і знаходиться в м. Одеса, Україна.

Sadko надає широкий спектр послуг своїм клієнтам, представляючи всесвітньо відомі бренди найвищої якості у 8 бутиках (Soho Rooms, Egoiste, FACE, Canali, LaBanque, Paul & Shark) та інтернет-магазині - sohorooms.ua.

Компанія пропонує лінії жіночого одягу прет-а-порте, жіноче взуття та аксесуари, чоловічий одяг прет-а-порте (у стилі Fashion та Formal), чоловіче взуття та аксесуари, а також ювелірні вироби сегменту High jewelry. Sadko прагне розвивати стійкі та довгострокові партнерські відносини як посол брендів на місцевому ринку, успішно працюючи протягом багатьох років з такими брендами як Valentino, Alexander McQueen, Brioni, Boucheron, Chaumet, Maison Margiela, Dries van Noten, Jacquemus, Stella McCartney, Ermenegildo Zegna, Zilli та ін.

НАШІ МАГАЗИНИ

Sohorooms
ПРО МАГАЗИН
Бутик SohoRooms - це фешн-простір, в якому представлено модний чоловічий та жіночий одяг, а також взуття та вироби зі шкіри.
Employeer 1

Юлія Васильченко

Директорка бутика SOHOROOMS

Юлія Васильченко, директорка бутика SOHOROOMS, входить до складу групи компаній Sadko вже понад 17 років. Юлія має неабиякий досвід роботи над підвищенням іміджу компанії, володіє вишуканим смаком та експертними навичками у створенні персоналізованих колекцій. Юлія бере безпосередню участь у розробці брендової лінійки та маркетингової стратегії магазину, спираючись на особистий досвід, спостереження та вподобання наших клієнтів.

Face
ПРО МАГАЗИН
FACE – це найновіше поповнення в родині Садко, відкрите у 2019 році, народжене зростаючим інтересом української молоді до екологічнішої та доступнішої високої моди.
Employeer 1

Михайло Літвінов

Керівник простору FACE

Михайло Літвінов, керівник простору FACE. Наймолодший та найамбітніший директор мережі володіє вражаючими навичками спостереження за трендами, використовує аналітичний підхід до ведення бізнесу та випромінює унікальний смак у моді. Михайло є експертом відділу вуличної та сучасної моди, оскільки слідкує за всіма течіями та тенденціями, застосовуючи свій досвід у закупівельних кампаніях для простору FACE.

Canali
ПРО МАГАЗИН
Бутик Canali був створений у 2007 році як розширення відділу ділового чоловічого одягу компанії і з тих пір з гордістю та успіхом представляє та популяризує бренд по всій Україні.
Employeer 1

Ганна Хімченко

Директорка бутика Canali

Ганна Хімченко, директора бутика Canali, має більш ніж 15-річний досвід роботи у світі ділового одягу. Ганна має відмінне відчуття стилю і розуміння чоловічого ділового стилю, що дозволяє їй з легкістю втілювати в життя образ клієнта. Вона розробляє асортимент магазину Canali, спираючись на власний багаторічний досвід, а також вміння завчасно передбачати тренди та бажання клієнтів.

Egoiste
ПРО МАГАЗИН
Від початку свого заснування в 1994 році Egoiste є основним магазином чоловічого ділового одягу класу люкс в м. Одесі. Завдяки ретельно підібраній колекції, високопрофесійному індивідуальному підходу та різноманітній лінійці брендів магазин посідає першорядне місце для відвідування серед клієнтів-чоловіків.
Employeer 1

Юлія Бакаєва

Керівниця магазину Egoiste

Юлія Бакаєва, керівниця магазину Egoiste, працює в групі компаній Sadko більше десяти років і є експертом відділу ділового одягу. Юлія брала участь у розробці та створенні різноманітного асортименту брендів для бутика і була однією з основних «гвинтиків» у становленні бутика Egoiste як загальнонаціонального лідера чоловічого ділового одягу.

LaBanque
ПРО МАГАЗИН
Як і багато інших магазинів в групі, магазин La Banque, який з 1999 року представляє «люкс-сегмент» компанії у його найвищому ступені, пройшов через численні трансформації, щоб стати одним з найбільших дистриб'юторів ювелірних виробів і годинників сегменту high jewelry в регіоні.
Employeer 1

Сергій Базюк

Керівник бутика La Banque

Сергій Базюк, керівник бутика La Banque, вже протягом десяти років входить до складу групи компаній Sadko і володіє знаннями та більш ніж 20-річним досвідом у «люкс-сегменті». Сергій має тонке відчуття смаку, що знаходить своє відображення у бездоганному асортименті, який пропонується в бутику La Banque. Як експерт на ринку ювелірних виробів і годинників сегменту high jewelry, він застосовує свій власний досвід для створення найкращої пропозиції для клієнтів бутика та відіграє незамінну роль у формуванні іміджу La Banque в регіоні.

Sohorooms.ua
ПРО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Sohorooms.ua – це мультибрендовий інтернет-магазин «люкс-сегменту», у якому представлені останні колекції дизайнерського одягу, взуття та аксесуарів від всесвітньо відомих дизайнерів. Наші ціни та стандарти обслуговування відповідають провідним європейським інтернет-магазинам «люкс-сегменту». Ми з Вами завжди і всюди: у звичайний робочий день в елегантному костюмі від Stella McCartney, на вечірці з друзями, для якої ідеально пасуватимуть джинси від Isabel Marant і футболка від Vetements, або на світському заході, де Ви будете в центрі уваги завдяки вечірній сукні від Maison Margiela або класичному чоловічому костюму від Canali. До обраного Вами образу ми завжди можемо запропонувати найкраще італійське взуття від Brioni та Golden Goose, а доповнити його Ви завжди зможете стильними аксесуарами від Jacquemus та Alexander Wang.

БРЕНДИ

ГАЛЕРЕЯ


Завантаження
Ваше повідомлення було відправлене. Дякую тобі!

Контакти

SOHOROOMS
Одеса, вул. Рішельєвська, 32
+38 067 579 56 88
y.romaniuk@sadko.com.ua
FACE
Одеса, вул. Рішельєвська, 17
+38 067 579 56 88
y.romaniuk@sadko.com.ua
CANALI
Одеса, вул. Катеринінська, 24
+38 068 956 24 05
k.kosobudska@sadko.com.ua
EGOISTE
Одеса, вул. Катеринінська, 24
+38 068 956 24 05
k.kosobudska@sadko.com.ua
LA BANQUE
Одеса, вул. Катеринінська, 22
+38 068 956 24 05
k.kosobudska@sadko.com.ua